اتوبارکیانمهر در کرج  با سالها تجربه در زمینه خدمات باربری و حمل اثاثیه یکی ازبرترین موسسات مجاز باربری کیانمهر و دیگر مناطق فدک بار میباشد. اتوبار کیانمهر یکی دیگر از مناطق تحت پوشش اتوبار فدک بار میباشد.فدک بار ضمن دارا بودن انواع وسیله نقلیه باربری همچون وانت بار ، نیسان ، کامیونت و… امکان انتخاب وسیله نقلیه مناسب را برای مشتریان گرامی فراهم کرده است.اتوبار فدک بار در کرج  با سالها تجربه در زمینه خدمات باربری و حمل اثاثیه یکی ازبرترین موسسات مجاز باربری فدک بار و دیگر مناطق کرج میباشد. اتوبارکیانمهر یکی دیگر از مناطق تحت پوشش اتوبار فدک بار میباشد.فدک بار ضمن دارا بودن انواع وسیله نقلیه باربری همچون وانت بار ، نیسان ، کامیونت و… امکان انتخاب وسیله نقلیه مناسب را برای مشتریان گرامی فراهم کرده است. تا ضمن احترام به مشتریان خود امکان صرفه جویی در هزینه باربری را نیز برای ایشان فراهم آورد .

اگر قصد اسباب کشی و یا حمل اثاثیه خود را در کیانمهر کرج دارید فدک بار بار با تکیه بر پرسنل با تجربه و زحمت کش خود میتواند. در سریعترین زمان ممکن و با مناسب ترین هزینه این کار را برایتان انجام دهد .فدک بار اثاثیه شما را بسته بندی کرده. و با دقت زیاد به مقصد میرساند .تلاش ما بر این است که مشتریان گرامی یک اسباب کشی آرام و بی دردسر را تجربه کنند.در صورت نیاز به مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص حمل اثاثیه خود میتوانید با مشاوران اتوبار فدک بار در هر ساعتی از شبانه روز تماس حاصل نمایید .

ویزگی های باربری کیانمهر

– فدک بار دارای مجوز رسمی باربری در کرج و سایر نقاط کشور میباشد
-باربری فدک بار دارای پرسنل مجرب و کارآزموده جهت حمل صحیح بار در کرج و حومه میباشد
–  فدک بار مجهز به انواع وسایل نقلیه جهت حمل بار در کرج و سایر نقط کشور میباشد.
– حمل بار در کرج همراه با بسته بندی صحیح و اصولی بار و اثاثیه در وسیله نقلیه همراه خواهد بود.
– رعایت احترام به مشتریان گرامی و جلب رضایت ایشان از اولویت های اتوبار کیانمهر میباشد.
– اتوبار کیانمهر به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات باربری در فدک بار میباشد

– اتوبار کیانمهر پایین ترین قیمت باربری در کرج را به شما پیشنهاد میکند
– حمل اثاثیه و اسباب کشی در سریعترین زمان ممکن و با بهترین کیفت از اهداف باربری کیانمهر میباشد.
– رعایت نظم در چیدن بار در وسیله نقلیه به جهت جلوگیری از آسیب رسیدن به اثاثیه جزو آموزش های پرسنل اتوبار فدک بار کرج میباشد
.