باربری

اتوبار فدک بار کرج  با سالها تجربه در زمینه خدمات باربری و حمل اثاثیه یکی از با سابقه ترین موسسات مجاز اتوبار در طالقانی کرج  و دیگر مناطق کرج میباشد.

 باربری در طالقانی یکی دیگر از مناطق تحت پوشش اتوبار فدک بار میباشد . فدک بار ضمن دارا بودن انواع وسیله نقلیه باربری همچون وانت بار ، نیسان ، کامیونت و… امکان انتخاب وسیله نقلیه مناسب را برای مشتریان گرامی فراهم کرده است. تا ضمن احترام به مشتریان خود امکان صرفه جویی در هزینه باربری را نیز برای ایشان فراهم آورد .

اتوبار و باربری طالقانی کرج

اتوبار طالقانی یکی دیگر از مناطق تحت پوشش باربری فدک بار بوده که خدمات اتوبار و باربری خود را در محدوده طالقانی کرج برای حمل اثاثیه و اسباب منزل شما، انجام می‌دهد. ما برای رضایت بیشتر مشتریان و افزایش محبوبیت خودمان، خدمات اتوبار طالقانی را با 30% تخفیف و ارزان تر از باربری های دیگر ارئه می‌دهیم.

ما همچنین برای اتوبار طالقانی کرج خدمات بسته بندی مخصوص وسایل را هم ارائه می‌دهیم تا اگر وقتی و حوصله بسته بندی لوازمتان را ندارید، با خیالت راحت خدمات بسته بندی را برای اتوبار طالقانی درخواست کنید تا کارکنان ما با انواع کارتن‌ها ، فوم های ضربه گیر و سلفون وارد صحنه شوند و بسته بندی اصولی را برای شما انجام دهند.

باربری فدک بار با تخصص و تجربه چندین ساله ای که درعرصه باربری و همچنین اتوبار گلشهر کرج دارد، شما را تا آخرین مرحله اسباب کشی یاری کرده و بارهای شما را سالم به مقصد می‌رساند.